www.kn34pc.com
https://kn34pc.com/forums/

Сателитен Приемник
https://kn34pc.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=613
Страница 1 от 1

Автор:  ramzes [ 26 Фев 2012, 18:07 ]
Заглавие:  Сателитен Приемник

Сдобих се със стар сателитен Аналогов приемник срещо скромната сума от 4 лева . с надеждата там да открия поредната ИС NE612 + някой друг стабилизатор , траф , дребни чаколя и пр. Още щом се прибрах грабнах отверката и вдигнах капака на Приемничето и с най-голямо голямо недумение останових ,че всички Интегралки вътре са инициализирани със един и същи надпис :shock: BEST-10 00-014 , Реших да потърся в НЕта някъква схемичка - нещо си там за да видя кое какво е и за какво може да се изчопли - такъв модел няма да не говорим за схема . Чудо голямо , Манна небесна - :) от всичките 4-5 ресивъра които съм разчарковъл този ме постави в матова позиция . Тогава ми дойде следната мисъл (едва ли от къде) . :: не винаги под капака стои това което очакваш

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/