| www.kn34pc.com https://kn34pc.com/forums/ |
|
| Сателитен Приемник https://kn34pc.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=613 |
Страница 1 от 1 |
| Автор: | ramzes [ 26 Фев 2012, 18:07 ] |
| Заглавие: | Сателитен Приемник |
Сдобих се със стар сателитен Аналогов приемник срещо скромната сума от 4 лева . с надеждата там да открия поредната ИС NE612 + някой друг стабилизатор , траф , дребни чаколя и пр. Още щом се прибрах грабнах отверката и вдигнах капака на Приемничето и с най-голямо голямо недумение останових ,че всички Интегралки вътре са инициализирани със един и същи надпис |
|
| Страница 1 от 1 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|