www.kn34pc.com

Форум на силистренските радиолюбители
Дата и час: 10 Юни 2026, 23:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2019, 22:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Седморката на Блейк, сезон 2, еп. 12 (1979), [Blake's 7, Season 2]

Травис с голяяяяяма ръчна радиостанция. Такива са радиостанциите в бъдещето.


Прикачени файлове:
tr.jpg
tr.jpg [ 308.08 KiB | Прегледано 11931 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2019, 13:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Седморката на Блейк, сезон 4, еп. 2 (1981), [Blake's 7, Season 4]

Секретна брава на врата с гласово разпознаване, разбита светкавично от Вила


Прикачени файлове:
b7.jpg
b7.jpg [ 166.4 KiB | Прегледано 11882 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2019, 22:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Поправяне на дефект в комуникационното съоръжение:

- Орак, какво става с проверка на сензорите?
- Сензорите са чисти.
- Какво стана тогава?
- Трудно е да се каже.
- Какво направи?
- Това, което всеки квалифициран техник би направил с полупроводниковите електрически схеми: Той приложи външен ритник върху кварца.
- Вероятно един от релейните тригери ...

:biggrin


Прикачени файлове:
s1.jpg
s1.jpg [ 195.95 KiB | Прегледано 11882 пъти ]
s2.jpg
s2.jpg [ 184.78 KiB | Прегледано 11882 пъти ]
s3.jpg
s3.jpg [ 142.25 KiB | Прегледано 11882 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2019, 16:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Седморката на Блейк, сезон 4, еп. 6 (1981), [Blake's 7, Season 4]

Орак


Прикачени файлове:
Orac.jpg
Orac.jpg [ 170.7 KiB | Прегледано 11871 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2019, 16:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Седморката на Блейк, сезон 4, еп. 7 (1981), [Blake's 7, Season 4]

ГСМ-и, в 1981-ва! (комуникатори)

Господата наддават на търг за роби и уговарят цената във "веми" с господарите си (шефовете) по комуникаторите.
Направо Уол Стрийт :mocking


Прикачени файлове:
g1.jpg
g1.jpg [ 188.13 KiB | Прегледано 11871 пъти ]
g2.jpg
g2.jpg [ 194.96 KiB | Прегледано 11871 пъти ]
g3.jpg
g3.jpg [ 181.09 KiB | Прегледано 11871 пъти ]
g4.jpg
g4.jpg [ 162.83 KiB | Прегледано 11871 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2020, 00:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Самоличността на Борн (1988) [The Bourne Identity]

Радио Люксембург на средни вълни.


Прикачени файлове:
ib.jpg
ib.jpg [ 357.61 KiB | Прегледано 11796 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2020, 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
24, сезон 6, еп. 10
Шифрован GSM :crazy с муфа, закачена за антената.


Прикачени файлове:
24_s6_10.jpg
24_s6_10.jpg [ 427.5 KiB | Прегледано 11595 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2020, 14:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Зараза (1995) [Outbreak]
Освен, че разговорят като през телефон в режим "пълен дуплекс", не стига, че слушалката е хвърлена на капака, ами и радиостанцията не е включена :crazy. Военна му работа.


Прикачени файлове:
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 350 KiB | Прегледано 11577 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2020, 15:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
24, сезон 7, еп. 14

ФБР честоти: CB band, 26.98500 MHz, AM :crazy


Прикачени файлове:
werwer.jpg
werwer.jpg [ 206.91 KiB | Прегледано 11515 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2020, 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
"В тила на врага" [2020], Enemy Lines


Прикачени файлове:
enemy_lnes_2020.jpg
enemy_lnes_2020.jpg [ 182.17 KiB | Прегледано 11206 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2020, 11:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Сбогом, моя красавице (1975), [Farewell, My Lovely]


Прикачени файлове:
fml.jpg
fml.jpg [ 243.41 KiB | Прегледано 9919 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2020, 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Лимонаденият Джо (1964), [Limonadovy Joe]

Някъде из далечния запад, телеграма.


Прикачени файлове:
lj.jpg
lj.jpg [ 189.06 KiB | Прегледано 9787 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2020, 20:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Орелът се приземи (1976), [The Eagle Has Landed]

Лиам Девлин (Доналд Съдърланд) получава напътствия по ефира.


Прикачени файлове:
ehl.jpg
ehl.jpg [ 293.27 KiB | Прегледано 9705 пъти ]
ehl2.jpg
ehl2.jpg [ 251.97 KiB | Прегледано 9705 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2020, 23:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Завръщането на Високия рус мъж (1974), [Le retour du grand blond]


Прикачени файлове:
lrgb.jpg
lrgb.jpg [ 87.62 KiB | Прегледано 8790 пъти ]
lrgb_1.jpg
lrgb_1.jpg [ 95.69 KiB | Прегледано 8789 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2021, 11:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Дек 2006, 17:24
Мнения: 1663
Местоположение: Силистра
Под наблюдение, сезон 1 (2011), [Person of Interest, Season 1]
"Това е предавател." Бря-я-я-я ... :crazy
Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 211.58 KiB | Прегледано 8794 пъти ]

Прикачени файлове:
2.jpg
2.jpg [ 201.78 KiB | Прегледано 8794 пъти ]

Прикачени файлове:
3.jpg
3.jpg [ 128.77 KiB | Прегледано 8794 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Форумът се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com