spoika.info

Форум за електроника
Дата и час: 17 Дек 2018, 02:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011, 14:13 
потребител

Някой ползвал ли е датчици на СТС Габрово?/по-специално капацитивни датчици на 220V/ - http://www.stselectronics.eu

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2011, 16:51 
потребител

Явно никой от форума не е ползвал. Аз си купих тези и съм доволен. Габровци се оказаха много точни и експедитивни. Препоръчвам ги.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2011, 21:50 
потребител
Аватар

Аз съм ползвал и не малко. Хората са много точни, обясняват като на аборигени. Браво на тях. Иначе датчиците им са адаптирани за техните си продукти - завършват с PNP или NPN транзистори с отворени колектори. Могат да остискат до към 20 v право напрежение, ама тези фокуси не са за препоръчване. По-добре да се ползват само за превключване на някакъв вид от техните продукти - броячи и т.н

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2011, 14:51 
потребител

маньов написа:
Аз съм ползвал и не малко. Хората са много точни, обясняват като на аборигени. Браво на тях. Иначе датчиците им са адаптирани за техните си продукти - завършват с PNP или NPN транзистори с отворени колектори. Могат да остискат до към 20 v право напрежение, ама тези фокуси не са за препоръчване. По-добре да се ползват само за превключване на някакъв вид от техните продукти - броячи и т.н

Колега, не знам как точно да ти отговоря за да не се обидиш, ама това което си написал по-горе е меко казано некомпетентно, изглежда за това хората са ти обяснявали като на...Колкото до захранването, те са си написали, че е от...-до...а за изходите - еди колко си мА изходен ток. Ти опитно ли стигна до извода, че Остискват до ...?Виж например описанието на един обикновен датчик и не си позволявай да пишеш глупости като право напрежение например.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]